WALENTYNKI - LUBIĘ SIEBIE

13 lutego 2019 roku klasy III gimnazjum podczas godziny wychowawczej wzięli udział w warsztatach pod hasłem: Walentynki. Lubię siebie. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na rolę, jaką w życiu pełni poczucie własnej wartości. Wskazywaliśmy czynniki, które sprzyjają temu, że lubimy siebie. Udowadnialiśmy, że każdy z nas jest wyjątkowy. Duży wpływ na nas mają ludzie, z  którymi przebywamy. Warto zatem, z sympatii do samego siebie, otaczać się ludźmi, którzy potrafią nas zmotywować do działania i docenić. Nie obyło się bez zadania domowego. Mieliśmy tego dnia zrobić dla siebie coś miłego- pomysły mogliśmy zaczerpnąć z tematycznej gazetki przygotowanej specjalnie na tę okazję. Śmiało możemy powiedzieć, że dopiero gdy polubisz siebie, będziesz mógł polubić innych i świat. Zatem, do dzieła…