Autobus MY TINY SCHOOL w Drohiczynie!

W minionym tygodniu zawitali do naszej szkoły goście z Belgii, podróżujący  po Europie  autobusem. Polska jest czternastym  krajem, który odwiedzili w swojej podróży dookoła Europy. Swoją podróż, zaplanowaną na pięć lat, rozpoczęli w lipcu ubiegłego roku.

Jean-Francois , Charlotte oraz trójka dzieci: Charles, Louise i najmłodsza z rodzeństwa-Victoria, to niezwykle sympatyczna rodzina Vandoorslaert. Ich wizyta w naszej szkole stała się niezwykłą atrakcją. Uczniowie szybko zaprzyjaźnili się z młodymi uczestnikami wyprawy, a rozmowy z nimi stały się okazją do sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Podczas spotkania z młodzieżą Jean-Francois zaprezentował nam ciekawe zdjęcia z podróży i opowiedział o kulturze, geografii i zwyczajach wybranych krajów europejskich. Zachęcał wszystkich do wiary we własne możliwości i realizacji marzeń. Na zakończenie młodzież podziękowała gościom za przekazane informacje i wręczyła pamiątkowy album o Drohiczynie. Następnie uczniowie mieli możliwość obejrzenia małego ,, domku na kółkach” i złożenia swoich podpisów na autobusie.

Rodzina zamieszcza na swojej stronie internetowej rysunki dzieci z różnych szkół i państw.  Liczba ,,lajków - polubień” zadecyduje o zwycięstwie w konkursie. Znajdą się tam również prace uczniów z naszej szkoły. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia stron:

www.facebook.com/mytinyschool/ oraz www.mytinyschool.com.