MIKOŁAJKOWY MECZ W PIŁKĘ SIATKOWĄ 

6 grudnia zdarzają się niecodzienne rzeczy.

Jedną z nich był mecz rozegrany tego dnia między drużynami klas III a i III b gimnazjum z reprezentacją nauczycieli. Gimnazjaliści kilka tygodni wcześniej zapraszali wszystkich nauczycieli do wzięcia udziału  w tym niezwykłym wydarzeniu sportowym.

I udało się.

Rozegrano trzy sety, mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla reprezentacji uczniów. Obu drużynom kibicowała zgromadzona na trybunach publiczność. Rywalizacja była wyrównana, wszyscy przestrzegali zasad fair-play.

Kolejny raz mogliśmy się przekonać, że sport uczy szacunku oraz daje wiele pozytywnych emocji.

Drużyna nauczycieli:

Kapitan: p. Stanisław Kosiński

p. Anna Piasecka

p. Hanna Nielipińska

p. Tomasz Kowalczuk

p.Roman Niewiński

p. Krzysztof Niemyński

Julia Kosowska

Drużyna uczniów:

Kapitan: Monika Miłkowska 

Mateusz Kamiński

Jakub Czesuła

Mateusz Turczyniak

Klaudia Barszczewska

Daniel Kurpeta

Katarzyna Odorczuk

Alicja Kłopotowska

Dawid Halliopa

Foto - Aleksandra Skrzypkowska