SEMESTRALNE SPOTKANIE Z RODZICAMI

16 stycznia 2019 roku odbyło się semestralne spotkanie z rodzicami uczniów i uczennic Zespołu Szkół w Drohiczynie. Uczniowie w montażu słowno-muzycznym W naszej szkole serce bije  przybliżyli rodzicom realizowane projekty i podejmowane inicjatywy w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Dopełnieniem występu była prezentacja multimedialna. Nad wszystkim czuwały panie odpowiedzialne za przygotowanie części artystycznej: pani Aldona Chmura-Hanik, pani Małgorzata Głowacka oraz pani Marzena Wołosińska.

Po pełnym emocji występie  głos zabrała pani dyrektor Dorota Kowalczuk, która przedstawiła wyniki klasyfikacji semestralnej, najlepszych uczniów z poszczególnych klas. Następnie pani dyrektor przekazała najważniejsze informacje związane z rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020. Zwróciła szczególną uwagę na wydarzenie niezwykle ważne dla szkoły i środowiska lokalnego- na zjazd w liceum z okazji 100-lecia istnienia szkoły. Na zakończenie rodzice mogli zapoznać się z treściami prezentacji multimedialnej pod tytułem: „Dziecko  w rodzinie”. Dyrekcja zwracała uwagę na odpowiedzialność rodzica za dziecko oraz na obowiązki, jakie spoczywają na osobach pełniących rolę rodzica. Po zakończeniu części ogólnej rodzice udali się na spotkania klasowe przeprowadzone przez wychowawców.