Konkurs Recytatorski „Baje, bajki, bajeczki…” – etap szkolny

2 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego  w Drohiczynie odbyły się eliminacje szkolne XXXII Małego Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży szkól podstawowych „Baje, bajki, bajeczki…” organizowanego przez Miejsko-Gminny  Ośrodek  Kultury w Drohiczynie.

W eliminacjach wzięli udział  uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej, którzy zaprezentowali swoje interpretacje bajek znanych poetów polskich.

Do etapu gminnego zakwalifikowali się następujący uczniowie:   Julia Gawrysiuk i Amelia Kosińska z klasy IV, Cezary Lech i Julia Korzeniewska z klasy V oraz Magdalena Tonkiel  i Julia Trochimiak  z klasy  VB  . Gratulujemy!

Uczniowie ci wystąpią 10 kwietnia  w eliminacjach gminnych w MGOK-u w Drohiczynie.  Życzymy  powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

A.M.