Konkurs klas I-III - „Mam  talent”

Dnia 07.06 2019 r. uczniowie klas I-III przedstawili swoje umiejętności i talenty w konkursie „Mam talent”  zorganizowanym  przez Mały Samorząd Uczniowski.  Komisja oceniała występy  dzieci  w 6 kategoriach. Do występu przystąpiło 22 uczniów, wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani  i zaprezentowali się wspaniale.  W pierwszej kategorii – śpiew wystąpiła  Magda Kosińska, Amelia Nielipińska i Julia Grajewska. W kategorii  - rysunek swoje prace  plastyczne zaprezentowały: Ola Raczyniak, Magdalena Stępkowska, Marta Tonkiel, Wiktoria Słomczyńska. W kategorii sport Basia Jankowska i Michał Kalinowski  pokazali  układy z kołem hula-hop,  Ania Słomczyńska skakała na skakance, Kamila Kondraciuk wykonała taniec na rolkach, natomiast Hubert Pogorzelski pokazał swoje medale i dyplomy oraz wykonał popisy z piłką nożną.  W tańcu pięknie zaprezentowali się: Lena Kalinowska z Mateuszem Kontowiczem, Maria Świrska oraz cztery dziewczynki -  Basia Jankowska, Nikola Zgiern, Lena Kalinowska, Nikola Hajwos.  Martyna Sakowicz recytowała wiersz a Filip Socha naśladował odgłosy zwierząt.

Dyplomy za najlepsze występy otrzymali:  Magda Kosińska kl. III, Amelia Nielipińska kl. II, Ola Raczyniak kl. I, Wiktoria Słomczyńska kl. III,  Basia Jankowska kl. II, Nikola Zgiern kl. II, Lena Kalinowska kl. II, Nikola Hajwos kl. II, Hubert Pogorzelski kl. III, Lena Kalinowska z Mateuszem Kontowiczem kl. II,  Martyna Sakowicz kl. I, Filip Socha kl. III.

Podczas tego spotkania nagrodzono zwycięzców konkursów prowadzonych przez MSU. Najfajniejszą koleżanką została Zofia Czapska z kl. I a najfajniejszym kolegą – Hubert Pogorzelski z kl. III. Najaktywniejszą klasą w roku szkolnym 2018/19 była kl. II b, drugie miejsce zajęła kl. II a, trzecie  miejsce - III a. W konkursie na najładniejszy zeszyt zwyciężyła Kamila Kondraciuk kl. II b i Ola Raczyniak kl. I b.

Na zakończenie Pani Krystyna Udzielak ogłosiła wyniki konkursu ortograficznego. Z klas trzecich pierwsze miejsce zajęła Magdalena Kosińska, drugie - Damian Moczulski, trzecie – Amelia Kosieradzka. Z klas drugich pierwsze miejsce zdobyła Julia Grajewska i Magda Ustyjańczuk, drugie – Konrad Ślepowroński, Lena Kalinowska, trzecie – Mateusz Kontowicz.

                                                                                                                     Tekst. B. Zgierun

                                                                                                                     Zdjęcia. A. Bieleniewicz

 

 

\