W tym roku szkolnym, w ramach Szkolnego Dnia Języków Obcych, uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w projekcie plastycznym na najładniejszy T-shirt z mottem w języku obcym. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i kreatywnością, wykonując swoje prace różnymi technikami i przy użyciu różnorodnych materiałów. Wykonane podczas projektu koszulki zostały zaprezentowane na jednym z głównych korytarzy szkolnych i cieszyły się dużą oglądalnością. W dniach 26 i 27 września cała społeczność szkoły uczestniczyła w głosowaniu na najładniejszą koszulkę. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni skromnymi upominkami oraz dyplomami.

W kategorii młodszych dzieci nagrody otrzymali:

I miejsce – Julia Gawrysiuk, kl.V

II miejsce – Dominik Gawryluk, kl. IVb

III miejsce – Marta Tonkiel, kl. IVb

 

W starszej kategorii zwycięzcami byli:

I miejsce – Magdalena Tonkiel, kl. VIb

II miejsce – Alicja Kasprzycka, kl. VIII

III miejsce – Emilia Sakowicz, kl.VIb