26 listopada 2019 r. uczniowie klas IV – VIII uczestniczyli w zabawie andrzejkowej, przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Nie mogło oczywiście zabraknąć wróżb. Każda klasa przygotowała swój stolik z wróżbami. Była to też forma konkursu na najefektowniejszy stolik. Wszyscy przygotowali się do niego bardzo starannie. 5 - osobowe jury składające się z nauczycieli i uczniów miało trudne zadanie. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

1  miejsce – klasa 6a

2 miejsce -  klasa 5

3 miejsce  - klasy 4a, 8

4 miejsce – klasy 4b, 6b

5 miejsce -  klasa 7

Po wróżbach przyszedł czas na dyskotekę. Wspaniałą muzykę zapewnili DJ z klasy ósmej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka andrzejkowa zorganizowana przez samorząd naszego liceum. Przy pysznym ciastku, herbatce lub gorącej czekoladzie uczniowie, nauczyciele i niektórzy rodzice  mile spędzali czas, a przy okazji wsparli szlachetny cel charytatywny – pomoc schronisku dla zwierząt.