WALENTYNKI

 14 lutego był dniem wyjątkowym dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Walentynki to dzień nie tylko dla zakochanych, ale również święto przyjaciół i rodziny, z którymi łączą nas równie silne więzi.

Z tego też względu, uczniowie szkoły podstawowej, w ramach projektu z języka angielskiego, przygotowali kartki walentynkowe z życzeniami w języku angielskim dla swoich koleżanek i kolegów. Były one prezentowane w tym dniu społeczności szkolnej na korytarzu. Nauczyciele języka angielskiego wykonali też ogromne serce z życzeniami dla tych uczniów, którzy nie dostali w tym dniu kartki walentynkowej.

Dużą kreatywnością wykazał się Samorząd Uczniowski, który zorganizował pocztę walentynkową za pomocą, której każdy mógł przesłać wybranej osobie słowa przyjaźni i życzliwości. Ten dzień ogłoszono dniem  koloru czerwony. Każda klasa walczyła o punkty do rankingu KLASA NA MEDAL starając się, aby u jak największej liczby uczniów w ubraniu dominował ten kolor. Bezapelacyjnie rywalizację wygrała klasa 4a, w której 100% uczniów ubrało się na czerwono. Niewątpliwą atrakcją dnia była walentynowa fotobudka, w której można było zrobić pamiątkowe zdjęcie. Obchody Walentynek  dzięki niezawodnym szkolnym didżejom  zakończyliśmy wspólnie zatańczoną belgijką.