Początek roku szkolnego.

Po dwóch miesiącach wakacji uczniowie Szkoły Podstawowej im. J.Piłsudskiego i Gimnazjum Jana Pawła II, wypoczęci i otwarci na nowe wyzwania, wrócili do szkoły.  Jak co roku, przywitała ich pani dyrektor Dorota Kowalczuk.  W swoim wystąpieniu podkreślała, że rok szkolny 2017/2018 upłynie pod znakiem szczególnej dbałości o rolę wychowawczą szkoły, zwracanie uwagi dzieci i młodzieży na niebezpieczeństwa związane z korzystaniem  z Internetu oraz na wdrażanie nowej podstawy programowej  w reformowanej szkole. Początek nowego roku szkolnego stał się również doskonałą okazją do zmotywowania uczniów do pracy tak, by wszyscy  w czerwcu odebrali świadectwa z ocenami, które będą  powodem do dumy i satysfakcji. Pan Wojciech Borzym, burmistrz Drohiczyna, życzył wszystkim samych sukcesów w tym roku szkolnym. Rozbrzmiał pierwszy dzwonek roku szkolnego 2017/2018. Oby był dla nas wszystkich pełen możliwości, wykorzystanych szans i okazji do pracy nad sobą.

Witaj szkoło!!!