Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Dyrekcja Zespołu Szkół w Drohiczynie pragnie wszystkim podziękować za wkład pracy, czas i poświęcenie, a zarazem za okazywane wsparcie  w tej nowej rzeczywistości oraz prosi o dalszą wyrozumiałość w kolejnych działaniach organizacji zdalnego nauczania.

Drodzy Rodzice!

Sytuacja, w której się znaleźliśmy, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie, dlatego prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Dziękujemy Państwu za pomoc  i wsparcie w tej trudnej sytuacji. Z informacji od Państwa wiemy, że komunikowanie się i wstawianie materiałów poprzez stronę internetową naszej szkoły sprawdza się. Wobec powyższego będzie kontynuowane. Zapraszamy również do kontaktów  e-mail z wszystkimi nauczycielami i poprzez aplikację skype. Na bieżąco będziemy umieszczać ważne informacje na stronie internetowej naszej szkoły.

Drodzy Państwo, wszyscy jesteśmy mocno obciążeni nową rzeczywistością, ale pamiętajmy, że dzieci na nas liczą. Wspierajmy je i pomagajmy, aby cały proces zdalnego nauczania był owocny szczególnie dla nich.

Drodzy Uczniowie!

Was, Kochani prosimy o współpracę z nauczycielami i rodzicami, by wspólnymi siłami podołać nowym wyzwaniom. Postarajcie się aktywnie  uczestniczyć w lekcjach on-line prowadzonych przez nauczycieli. Życzymy Wam dużo wytrwałości i cierpliwości.

Prosimy również, abyście przestrzegali wszystkich  ograniczeń związanych z ochroną przed koronawirusem, są one po to, by zapewnić Wam bezpieczeństwo i zdrowie.

Wspólnie damy radę trudnościom i wyjdziemy z tej sytuacji wzmocnieni. Gorąco w to wierzymy!

 

Dyrekcja Szkoły

Dorota Kowalczuk i Grażyna Borzym

Pozdrawiamy!!!