Szanowni Państwo, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,

kolejny rok szkolny dobiega końca, okres wzmożonej pracy ustępuje czasowi odpoczynku i nabierania sił przed kolejnym etapem nauki. Rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich czasem wypoczynku i zbierania energii na kolejny rok szkolny, choć będą one zapewne inne od tych poprzednich.

Drodzy uczniowie,

gratulujemy Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w kończącym się roku szkolnym. Jesteśmy z Was dumne, że w tych trudnych warunkach zdalnego nauczania poradziliście sobie doskonale z nowymi metodami zdobywania wiedzy i uczenia się.

Rozumiemy radość, z jaką witacie wakacje, bo są piękną nagrodą za cały rok sumiennej pracy. Jest nam smutno, że nie możemy bezpośrednio spotkać się z wami na uroczystym zakończeniu roku szkolnego i doświadczyć tej radości z jaką zawsze witaliście wakacje.

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Drodzy Rodzice!

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączali się w życie szkoły. Państwa opinie i spostrzeżenia były ważnym głosem w procesie edukacji naszych dzieci. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i  wpieranie w nauce na odległość.

Szanowni nauczyciele i wychowawcy!

Koniec roku szkolnego jest podsumowaniem wielomiesięcznej pracy, na które składają się osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze naszych uczniów.

Składamy Państwu wyrazy uznania i dziękujemy za zaangażowanie , z jakim realizowaliście swoje obowiązki, za kreatywność i poszukiwanie nowych metod w pracy zdalnej.

 

Życzymy wszystkim, aby czas letnich wakacji był okazją do odpoczynku i regeneracji sił.

Do zobaczenia we wrześniu w murach naszej szkoły!!!

 

Dyrekcja szkoły

Dorota Kowalczuk i Grażyna Borzym