W tym roku szkolnym świętowaliśmy Dzień Języków Obcych inaczej niż w poprzednich latach. Najstarsi członkowie naszej społeczności szkolnej, czyli uczniowie klasy II liceum, przygotowali i prowadzili lekcje języka angielskiego dla najmłodszych uczniów z klas II, III i IV szkoły podstawowej w ramach projektu „From Me 2 U” w piątek 25.09.2020. Celem tych lekcji było utrwalenie słownictwa za pomocą gier i ćwiczeń interaktywnych oraz  kart, ale przede wszystkim dobra zabawa. Uczniowie klas II i III SP mieli wyjątkową okazję zaśpiewania piosenki powitalnej i pożegnalnej przy akompaniamencie akordeonu. Te niezwykłe pod wieloma względami lekcje na długo pozostaną w pamięci uczniów klas młodszych. Natomiast młodzi adepci sztuki nauczycielskiej, czyli  Klaudia Barszczewska, Emilia Kosk, Kinga Wasilewska, Przemysław Łopuski i Robert Zakrzewski, którzy podjęli trud przygotowania i prowadzenia lekcji, zapamiętają zaangażowanie i spontaniczną aktywność dzieci, jak też radość i przyjemność jaką może dostarczyć nauka języków obcych.