Pluszowy miś – ulubieniec z dzieciństwa, powiernik wielu sekretów obchodzi swoje święto, co roku 25 listopada. O tym ważnym dniu, nie zapomniały przedszkolaki z Zespołu Szkół w Drohiczynie. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały prace plastyczne z Pluszowym Misiem w roli głównej. W każdej grupie odbyły się zabawy integracyjne, taneczne i ruchowe. Dzieci poznały historię święta, degustowały miodowo-cytrynowy napój, pozowały do zdjęcia wcielając się w postać misia. Zmagały się z „misiowymi” konkursami, zagadkami, łamigłówkami. Przypomniały poznane wcześniej piosenki, wierszyki, w których, jako główny bohater pojawiał się Miś. Przedszkolaki chętnie opisywały swoje ulubione misiaczki, których niestety w tym roku zabrakło. Ten dzień upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze.

W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki.