Wizyta świętego Mikołaja w przedszkolu, to jedno z najbardziej oczekiwanych przez dzieci wydarzeń w roku. Przygotowywały się do niego starannie. Każda grupa przedszkolna wykonała bardzo ciekawe prace plastyczne z Mikołajem w roli głównej. Różnorodne techniki sprawiły, że każda praca była oryginalna i ciekawa. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują one wiele czasu i wymagają wytrwałości, robią to z wielką przyjemnością. Kiedy nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień, wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Oprócz prac plastycznych, wszystkie grupy zaprezentowały piosenkę przed tak wyjątkowym gościem. Mikołaj odwiedził każdą grupę i zostawił prezenty dla wszystkich dzieci. A niespodzianki były wspaniałe. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania. Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

Dziękujemy Ci święty Mikołaju i do zobaczenia w następnym roku!!!