Dnia 25 czerwca 2021 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Rozpoczęliśmy ten wyjątkowy dzień od Mszy Świętej w drohiczyńskiej Katedrze.

Po mszy powróciliśmy na teren szkoły i aby uniknąć dużych zgromadzeń  podzieliliśmy się na dwie grupy. Wyróżnieni  uczniowie klas I- III odebrali nagrody książkowe z rąk pani dyrektor Doroty Kowalczuk na hali sportowej, natomiast uczniowie klas IV – VIII zgromadzili się przed budynkiem szkoły, aby  odebrać swoje nagrody oraz świadectwa z czerwonym paskiem z rąk pani wicedyrektor Grażyny Borzym oraz wychowawców. Po wręczeniu nagród osobom wyróżnionym siódmoklasiści pożegnali uczniów klasy VIII kierując w ich stronę życzenia powodzenia oraz sukcesów w dalszej edukacji. Następnie wszyscy rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami.