Gratulacje dla Dawida Popławskiego ucznia z I klasy Szkoły Podstawowej i dla Rodziców.

W dniu 6 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej im. por. Izydora Kołakowskiego w Domanowie miała miejsce uroczysta gala rozdania nagród Diecezjalnego Konkursu „Życie w Biblii, Biblia w życiu.” W konkursie wzięło udział 304 uczniów. Na galę wręczenia nagród zostali zaproszeni laureaci konkursu wraz z rodzicami i opiekunami. Tatuś Dawida wziął wolne w pracy aby towarzyszyć synowi w tym ważnym wydarzeniu.

Organizatorzy konkursu przygotowali dla zaproszonych gości wiele miłych niespodzianek. Jedną z niespodzianek była uczta duchowa; na scenie teatralnej obejrzeliśmy Przypowieść Biblijną o Synu Marnotrawnym w wersji współczesnej z pięknym podkładem muzycznym, odegraną przez uczniów szkoły w Domanowie.

Następnie Ks. Biskup Piotr Sawczuk i inni współorganizatorzy konkursu wręczali nagrody. Uczeń Dawid Popławski zajął I miejsce w konkursie; otrzymał dyplom i cały pakiet nagród. Ten wspaniały dzień zakończył się ucztą dla ciała - smacznym obiadem z dodatkami które przygotowała kuchnia szkolna, rodzice i nauczyciele.

 Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów.

s. Anna Rogulska