Dyskoteka Andrzejkowa

         Dyskoteka Andrzejkowa jest jedną z długo wyczekiwanych imprez w kalendarzu przeciętnego gimnazjalisty. Tak było również i teraz. Dnia 27 listopada 2017 roku w naszym gimnazjum została zorganizowana dyskoteka o tematyce andrzejkowej. Była to wspaniała okazja do wróżenia przebiegu swojej „świetlanej przyszłości”

         Pierwszym punktem programu było zapoznanie z historią obchodzonego wtedy święta – Andrzejek. Następnie uczniowie musieli zmierzyć się ze sobą w serii konkursów i zabaw. Wszyscy gimnazjaliści wykazali się wielkim sprytem i szybkością. Zwycięzcy otrzymywali wejściówki na tajemnicze „Piętro Wróżb”.

         Piętro Wróżb było to miejsce przepełnione magiczną i tajemniczą atmosferą. Piękne, bogato udekorowane stoliki, Czarny Kot, Wróżbitka, Zjawa czy Czarownica – każdy  znalazł coś dla siebie. Nasi koledzy i koleżanki włożyli w przygotowanie stoisk i postaci wiele trudu, zaangażowania i precyzji. Wszystko było dopięte na ostatni guzik.

         Jednak zwycięzcy mogą być tylko jedni, o czym zdecydowało nasze Jury. Wyniki przedstawiały się następująco:

Dekoracja stolika

I miejsce - IIIB

II miejsce - IIB

III miejsce - IIA

IV miejsce - IIIA

Postacie losowe i własne

I miejsce - IIIA

II miejsce – IIA i IIIB

III miejsce - IIB

          Dyskotekę uważam za udaną – wszyscy gimnazjaliści świetnie bawili się przy muzyce puszczanej przez naszych niezawodnych DJ'ów oraz urozmaicali sobie czas dzięki konkursom przygotowanym przez Samorząd Uczniowski.

         Życzymy, aby wszystkie dobre i bliskie sercu wróżby i przepowiednie z tamtego magicznego popołudnia się spełniły!

Samorząd Uczniowski