Dzień Pluszowego Misia

            Dnia 28 listopada 2017 r. w naszym gimnazjum obchodziliśmy święto pluszowego misia. Każdy uczeń mógł przynieść swoją ulubioną maskotkę do szkoły i pochwalić się nią swoim znajomym. Na pierwszej długiej przerwie chętni uczniowie zgromadzili się na I piętrze i wysłuchali historii pluszowych zabawek, którą przedstawiła sekcja kulturalna Samorządu Uczniowskiego gimnazjum. Ciekawostki bardzo zadziwiły słuchaczy! Na przerwie obiadowej odbyło się liczenie pluszaków przyniesionych przez uczniów. Zwycięzcą tego konkursu została klasa III b. Gratulujemy! Tego dnia naszą szkołę odwiedziło ponad 70 pluszowych misiów, lalek, zwierzątek, czy też warzyw. Wszyscy dobrze spędzili czas w gronie swoich przyjaciół- nie tylko tych pluszowych.

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w Dniu Pluszowego Misia!