Dnia 23 czerwca 2023 r. nadszedł czas zakończenia roku szkolnego. Uczniowie oraz nauczyciele po Mszy Świętej w Katedrze Trójcy Przenajświętszej w Drohiczynie zebrali się na hali szkolnej, aby podsumować mijający rok szkolny.

Na początku odśpiewaliśmy hymn narodowy, po czym nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru. Pani dyrektor podziękowała instytucjom wspierającym szkołę, nauczycielom, pracownikom obsługi, rodzicom i uczniom. Ze szkołą pożegnali się tegoroczni absolwenci oraz ich rodzice. Następnie głos zabrali siódmoklasiści, którzy życzyli starszym kolegom dostania się do wymarzonych szkół. Najlepsi uczniowie odebrali świadectwo z rąk Pani Dyrektor. Na zakończenie wręczono podziękowania wszystkim tym, którzy w tym roku szkolnym aktywnie działali w SU oraz reprezentowali szkołę sprawując funkcje w poczcie sztandarowym.