Nasza uczennica laureatką II Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego ,,My town"

 

Uczennica klasy VIIb, Milena Kosińska, zdobyła III miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego ,,My Town”. Konkurs organizowany był przez Wydział Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Oxford University Press oraz  Szkołę Podstawową nr 25 w Lublinie. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawował Prezydent Miasta Lublina oraz Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.

Na konkurs wpłynęło 37 prac z 31 szkół podstawowych z kraju i zagranicy. Zadaniem uczestników było wykonanie albumu prezentującego swoje miasto wraz z opisami w języku angielskim. Milena w swojej pracy przedstawiła walory naszego miasteczka, legendy z nim związane oraz ciekawe wydarzenia stanowiące naszą lokalną tradycję. Album składał się z tekstów w języku angielskim oraz prac plastycznych wykonanych dowolnymi technikami.

Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.