Dzień Wiosny   

"Wiosna, ach to Ty..." - tymi słowami gimnazjaliści 21 marca 2018r. rozpoczynali Dzień Wiosny. Od rana uczniowie i uczennice zmagali się ze sobą w "Jajecznych poszukiwaniach" Nie było to takie proste, ponieważ musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością naszej szkoły oraz zmysłem dedukcji. Po wielu trudach odnaleźli oni ostatnią kryjówkę, w której czekały na nich zagadki i słodkie niespodzianki.

        W tym samym czasie dwuosobowe zespoły rywalizowały w konkurencji "Jaka to melodia?" Szło im wspaniale - walczyli do ostatniej nutki, niekiedy zdarzały się  nawet dogrywki. Następnie przyszła pora na ogłoszenie wyników "Dnia π" oraz wyłonienie spośród gimnazjalistek "Matematycznej Pani Wiosny" Suknie o wykroju π, korony ze stożków, torby z matematycznymi pomocami, parasole chroniące przed deszczem liczb - kreatywność klas nie znała granic!

         Po wielu wiosennych grach w końcu przyszła pora na długo wyczekiwane Między klasowe Zawody w Siatkówce Dziewcząt. Rozgrywki wywołały w grających jak również i kibicach wiele emocji. Dziewczęta zaprezentowały się jak najlepiej w tym starciu.

        Na zakończenie Dnia Wiosny gimnazjaliści rywalizowali ze sobą w kalamburach. Sprostali temu zadaniu dzięki świetnej grze aktorskiej i zdolnościom plastycznym. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Dominika Kondraciuk kl. III A