Dnia 24.04.2018 nasze gimnazjum świętowało Szkolny Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział w IV Międzyklasowym Konkursie Znajomości Języka Angielskiego w trakcie przerw. Konkurs składał się z 3 części: quizu o kulturze Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, testu gramatycznego oraz znajomości przysłów. Każda z klas zaprezentowała również swój projekt koszulek promujących naukę języków obcych. Następnego dnia cała społeczność szkolna brała udział w wyborach najładniejszej koszulki. Obydwa konkursy zostały przygotowane przez panią Joannę Gawrysiuk.

Dnia 27.04.2018 ogłoszono wyniki wszystkich konkursów. Pierwsze miejsce zajęła klasa III A, drugie III B, natomiast trzecie klasa II B. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy wzięli udział w internetowym konkursie My Tiny School, ogłoszonym przez rodzinę belgijską, którą gościliśmy w naszej szkole.