Bal karnawałowy              

17 stycznia 2018 roku, w okresie karnawału, zgodnie z tradycją, przedszkolaki uczestniczyły w balu karnawałowym. Jak na bal przystało, poprzedzony był wieloma przygotowaniami. Wybierano postacie za które będą przebrane dzieci, dobierano do nich stroje, maski i inne akcesoria podkreślające charakter bohatera. Wśród dziewczynek najwięcej było księżniczek, królewien i wróżek. Chłopcy przebierali się za strażaków, policjantów oraz Spider-mena. Były też pszczółki, motylki, Indianie i inne. Na pięknie przystrojonej sali w kolorowe dekoracje, klaunów, serpentyny i balony, tańczyły dzieci w rytm wielu dziecięcych przebojów. Wspólnie ze swoimi wychowawcami organizowano zabawy w kołach, korowodach i tańcach inscenizowanych. Zachęcano dzieci do różnorodnych zabaw z użyciem balonów, chusty animacyjnej i kolorowych pomponów. Przedszkolaki wspaniale się bawiły, a bal dostarczył im wielu wrażeń i emocji.