Drodzy Państwo!
Szkolna Rada Rodziców zwraca się z prośbą o wpłaty na Radę Rodziców na rok szkolny 2025/2026.
Ustalono kwotę 40 zł za semestr, za każde dziecko. Przypominamy, że składki te są dobrowolne, pamiętajmy jednak, że pieniądze wracają w ciągu roku szkolnego do naszych pociech pod różnymi postaciami (inicjatywy kulturalne organizowane na terenie szkoły m.in. Dzień Dziecka, Dzień Patrona, nagrody, puchary, wiązanki okolicznościowe, zakup gier rozwijających koordynację i refleks – piłkarzyki, cymbergaj).
Prosimy o solidarne dołożenie swojej cegiełki.
Wpłat można dokonywać u wychowawcy lub na konto Rady Rodziców:
82 8092 0001 0031 0125 2000 0010
(w tytule proszę zamieścić imię, nazwisko i klasę ucznia)
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie!
Rada Rodziców
Rada Rodziców